Oküler Protez Göz Yorumlar


HASTA YORUMLARI

Mesaj Yaz

İLHAMİ KARATAŞ

18-08-2015

MEMNUNİYET
Merhabalar;Fahri bey, Hafize hanım ve oğulları sizlere çok teşekkürler,Son derece mükemmel protez yapıyorlar ve öncelikleri hasta memnuniyeti olduğu için büyük öz veri ile çalışıyorlar protezin renk uyumu ile duruşu bilmeyenler için ayırt edilemeyecek kadar mükemmel protez yapıyorlar. Allah emeğinizi boşa vermesin.Saygılar.

Davut ASLAN

06-08-2015

Çok Teşekkürler
Merhabalar Fahri bey,Hafize hanım ve oğulları sizlere çok teşekkürler,ellerinize sağlık sizin sayenizde tekrar hayata döndüm.Hepinizden Allah razı olsun.

Muhammet AMBAR

23-07-2015

Protez
Ben akuler protez goz merkezine tavsiye uzerine geldim ve çok memnun ayrildim. Ilk deneyimimdi ama Fahri bey ve ekibi goz protezi konusunda uzmanlar allah razi olsun onlardan .protez yaptiracak olan arkadaslara gönül rahatligiyla tavsiye edebilirm.

Fatih çaylak

26-06-2015

Merhaba
merhaba ben fatih 1996 da gecirdigim kaza sonrasi gözumu kaybettim yaklaşik 1 yıl önce çaliştiigım iş yerine gelen bedri bey tavsiye etdi o vesileyle tanişdım fahri beyle ve çok mütlu olarak ayrıldım herkeze tavsiye ederim elinize sağlik :)

RÜVEYDA AKIN

26-06-2015

Fahri amca ve Hafize teyzeme :)
Birbirlerine olan saygı ve sevgisini hastalarıyla paylaşıp, mucizeler çıkaran bir aile. Bir kadın fırçayla mükemmeli nasıl yakalar, yakalıyor iste :) Kimse sizin gözünüzün protez olduğunu anlamayacak buna gönül rahatlığıyla emin olun. 19 yaşındayım sosyal hayatım artık çok güzel.Emeğinize sağlık :) Fahri amca hala radyo dinliyor musun? :)

Cengiz ALGAN

14-06-2015

protez
Kırıkkale'den Cengiz öncelikle Fahri beye ve Eşi Hafize Hanıma çok teşekkür ederim. Son derece mükemmel protez yapıyorlar ve öncelikleri hasta memnuniyeti olduğu için büyük öz veri ile çalışıyorlar protezin renk uyumu ile duruşu bilmeyenler için ayırt edilemeyecek kadar mükemmel protez yapıyorlar kendilerine çok teşekkür ediyorum. ömür boyu mutluluklar diliyorum. Protezin tek merkezi bazen ben bile unutuyorum protez kullandığımı

Fatih uluhan

09-06-2015

memnuniyet
iş kazası nedeniyle bi gözümün görnesini kaybettim kısacası pert durumdaydı piskolojim cok bozuktu insan içine çıktımıyordum bi öneri üstüne okulergöz ailemle tanıstım sosyal hayatıma aylar sonra tekrar döndüm fark edilmesi cok aşırı zor kesinlikl okulergözailesiylle tanışmamıso öneririm acı agrı sızı hiç bi şekilde olmuyor öneririm kesinlikle

Nazif Saatci

06-06-2015

teşekkür..
Yeniden yüzümün gülmesini sağlayan, aynalarla barıştıran Ali Fahri bey ve ailesinine sonsuz teşekkürü borç bilir basarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca bu uygulamada çekinceleri olan varsa bir an önce bu güzel ve samimi aileyle tanıştığınızda ortadan kalkacaktır emin olun. Saygılar..

elif

02-06-2015

sonsuz tesekkurler mukemmel insanlar
Fahri beye,esine ve ailesine en iyisini ,mukemmelini yapmak icin gosterdikleri ozveri, caba ve sabirdan dolayi cok tesekkur ederim. Iyiki sizleri bulmusum ve her zaman her problemimde guvenle gidebilecegim yer oldugunu bilmek bana guven veriyor. Her sey icin cok tesekkurler

ozguven fitnat

21-05-2015

ilginizden dolayı çok teşükkürler
merhabalar ;

işinde usta her sorununuzla ilgilenen size değer veren mükemmeli yapmaya gayret eden insanlarla dolu bir yer.. hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.. iyiki bulmuşum bu merkezi :) saygılarımla

Serap OZGUL

19-05-2015

Sonsuz teşekkürler
Sn Fahri bey ve ailesine sonsuz teşekkürler...Üzüntü ile gecen 23 yıldan sonra ozguvenimini yeniden sagladiginiz icin size cok tesekkur ederim.Allah ellernize yüreğinize dert vermesin inşallah:)

Ayşe Semra

14-05-2015

Teşekkürler
Sıkıntı ve üzüntü ile geçen 33 yıl sonunda Fahri bey ve ailesi sayesinde daha mutlu ve rahat geçecek yıllar önümde beni bekliyor . Ben en ufak bir tereddüt bile yaşamadan gittim. Çok çok teşekkürler oküler protez göz. Bundan sonraki yıllarda da görüşmek üzere.

HAYRETTİN DEMİRCİ

01-05-2015

protez göz
Fahri bey ve ailesinden ALLAH razı olsun yaptığı protezden dolayı dünya çapında protez göz yapıyorlar öncelikle çapaklanma probleminden kurtuldum göruntü olarak da herkesden çok olumlu yorumlar alıyorum herkese şiddetle öyküler protez göz merkezini tavsiye ederim teşekkür ederim fahri bey.

gulten

30-04-2015

Teşekkürler
Ben 9 yıl önce tanıştım Fahri Bey ve Hafize Hanim ile.İlk gittiğimde çok tereddütlerim vardı. Fakat bu güzel insanları gördükten sonra sanki senelerdir tanışıyoruz gibi güler yüz,ilgi ve samimiyet beni tüm endişelerimden uzaklaştırdı.Yapmış Oldukları protezimi 9 yıl kullandım. Problem yaşamadan 9 sene sonra gözümdeki küçülmeden kaynaklanan problem ile yenisini yaptırmak için gittim ve seneler sonra yine aynı samimiyet ve yaptıkları işteki itina beni çok mutlu etti.Bana protezimi mükemmel bir şekilde teslim ettiler.BÜ aileyi tanıdığım için çok mutluyum.OKÜLER PROTEZ GÖZ MERKEZİ ailesine çok ama çok teşekkür ederim.Istanbul\\\'dan yine mutlu ayrıldım. Sonsuz saygilar...

ali avcı

28-04-2015

gördüklerim
Merabalar öncelikla allah herkeze acil şifalar versin...allahım ali fahri beyi ve ailesini başımızdan eksik etmesin..ben bu yıl ikinci protezimi yaptırdım ve daima oküler protez göz merkezi diyorum.eger kimin protez gözle sıkıntıları varsa okuler protez göz merkezini bulsun ve dünyaya bambaşka bi şekilde baksın.Keywords: